Červenec 2011

Můžete se připravit na nové vydání druhého dílu Roztomilých malých lhářek!

27. července 2011 v 14:10 | -A |  Kniha Pretty Little Liars
Nějak jsem bloudila po internetu a právě jsem se dočetla ,že v listopadu se k nám dostane další díl Roztomilých malých lhářek - Pretty Little Liars!
Knihu jsem zatím nečetla ,ale v nejbližší době si jí koupím a potom i ten druhý díl.

Chci patři mezi vaše spřátelené stránky

27. července 2011 v 13:31 | "A,N,P"
Stačí,když nám pod nějakýkoliv článek napíšete ,že se chcete stát spřátelenými stráskami, AFFS, SB.. My se budeme snažit co nejrychleji odepsat!Něco málo o mně!

26. července 2011 v 19:31 | P. |  Deník slečny P.

Jmenuji se Petra, je mi čtrnáct let, narodila jsem se v Ostravě do veeelice početné rodiny, ale v současné době žiju ve vesnici kousek od Ovy. Jsem rozhodně ten nejpraštěnější tvor, jakého za svůj život potkáte. Blogů už jsem měla habaděj, ale vždycky to skončilo tragicky - taaaakže jsem je nakonec zrušila nebo na ně prostě zapomněla. A stejně jsem si nikdy neuměla nastavit ani dess. Doufám, že když nás je teď více, tak to nějak zvládneme. Jinak o mě toho moc není. Nejradši se válím v posteli a tlemím do netbooku, jsem hroznej nervák, takže do mě nikdo nerejpejte, nebo vám dám šok přes klávesnici! -_- Miluju lidi, kteří si ze sebe dokáží udělat srandu, ale já sama to nedokážu. Bohužel. Jsem nesmírně zamilovaná do upíru (hlavně těch zlých, jako je Damon z TVD) a podobných blbostí. Prostě tajemno je moje. Nemám ráda dementní lidi, kteří neumí pořádně psát nebo puberťačky, které przní náš krásný jazyk, když píšou střídavě velkým a malým! Za to bych střílela. To je vesměs vše, co bych vám o sobě asi tak chtěla říct :)

Něco málo ,ale vážně malinko o autorce! :)

26. července 2011 v 19:28 | "A"
Autorčina přezdívka byla vymyšlena jen z jednoho důvodu, protože její pravé jméno je Adéla,tak proč si to jenom nezkrátit na "A"! Doufám,že se tato přezdívka ,alespoň trochu zapíše do historie v blogovém světě ,ale to by si asi přála až moc.

Autorka nejvíce miluje dobrou hudbu, upřímné lidi, hodně zábavy, svoje kamarády, svou milující a věrnou rodinu, doufám ,že někdy i nějakého toho přítele, jakýkoliv sport, kofolu,pizzu, dobré knihy,jídlo. Ale také nemá ráda pomluvy, hádky, koprovku, takové ty namyšlené pipinky, mléko, kluky co si o sobě až moc myslí, nudu.
Autorce bylo 16. dubna třináct let,ale osobně si myslím ,že věk je jenom číslo ,a že na něm až tolik nezáleží. Je možné ,že právě ty můžeš mít úplně jiný názor ,ale to mě je jedno! Svůj volný čas většinou trávím na volejbalovém hřišti nebo zavalená v učebnicích s zapnutým facebookem. Když nejsem ve škole ani na volejbale, tak si ráda vyrazím s kamarádama někdy ven a nebo něco prostě podniknu. Nikdy nevydržím dlouho na jednom místě a stále musím něco dělat.
Autorka je milá ,ale když jí naserete už tak moc milá není. Dokáže pomoct ,ale také velmi ublížit a znepříjemnit život. Je také velmi soutěživá a nerada prohrává. Když to jde, tak je ráda středem pozornosti. Lenošení to je její! Je strašně nežikovná na grafiku ,takže být vámi tak bych tu s nějakou její grafikou vůbec nepočítala. Do budoucna by asi nejspíš chtěla jít na gymnázium a nebo se věnovat nějaké té grafické škole.Asi vám to přijde smutný,když neumím grafiku ,ale myslím si ,že kdybych se tomu věnovala a měla na to trochu nervy a hlavně nějaký program nebyla bych až tak špatná.
ICQ - 483868046
FB - Jen na požádání!