O čem PLL vlastně je?

7. srpna 2011 v 11:20 | -A


Rosewood je malé městečko, ve kterém se zná každý s každým. Zdejší střední škole kraluje všemi obdivovaná a nenáviděná Alison DiLaurentis. Každá queen-bee musí mít svou poslušnou skupinku včeliček. A Ali nehodlala tohle pravidlo porušit. Spřátelila se s dalšími čtyřmi dívkami, přičemž každá z nich byla jiná. Aria - bývalá outsiderka, Spencer - premiantka, jejž chce být vždy ve všem lepší než byla její starší sestra Melissa, Hanna - blonďaté "tlusté prasátko" a Emily - lesbička z ambiciózní rodiny.
V létě se dívky rozhodly přespat v lese v chatce. Večer se Spencer s Alison příšerně pohádala. Když kamarádky spali, jejich včelí královna se vytratila. Probudil je až výkřik. Spence se jí v lese snažila marně najít. Od té doby byla Alison pohřešovaná. To její partu rozdělilo. Aria se odstěhovala na Island, Hanna zhubla a našla si novou nejlepší kamarádku a Spence a Emily se také oddělili. Tři roky na to, se Aria vrací zpět a nedaleko domu DiLaurentisových se nachází Alinino tělo. Chystá se pohřeb, na kterém se - teď už jen - čtveřice dívek znovu sejde. V den této smutné události jim začne psát tajemná/ý "A", která/ý bude vědět všechna tajemství, která ví jen Alison a ony.
Kdo je A? Kdo zabil Alison? Byl/a to tajemná/ý A?
Tuto záhada opět Ariu, Spencer, Emily a Hannu spojí a bok po boku budou odhalovat tajemnou smrt Ali a bádat po A.
 


Komentáře

1 Nina Nina | Web | 7. srpna 2011 v 11:38 | Reagovat

Ten seriál znám chvilkama jsem se u toho bála :D :D ale je super akorát jsem ho už dlouho neviděla :) máš krásnej blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama